Obchodník (510€ - 2000€)

Quercus Capital Management, s. r. o.

Miesto práce
Budovateľská 34/J, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
510 € - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v biznise?
Chceš komunikovať a obchodovať s podnikateľskou elitou na Slovensku?

Čo bude tvojou prácou?
- aktívne oslovovanie a komunikácia s klientmi
- starostlivosť o potenciálnych, nových, ako aj existujúcich klientov prostredníctvom telefonického, e-mailového a osobného kontaktu
- poradenstvo ohľadom jednotlivých produktov
- byť inšpiráciou pre klientov a predstaviť im ponuku služieb

- Motivujúce finančné ohodnotenie vo forme bonusov k základnej mzde
- Odborné a pravidelné školenie
- Budovanie komunikačných a predajných zručností
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Teambuildingové akcie
- Finančné a nefinančné benefity
- Mobilný telefón

Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie.
Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom.

Ak vieš, že táto ponuka je pre Teba, pošli CV.

Ďakujeme vopred za záujem. Ak zaujmeš, budeme Ťa do 7-ich pracovných dní kontaktovať telefonicky, v každom prípade dostaneš vyrozumenie mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- empatia a proklientský prístup
- dôslednosť a zodpovednosť pri práci
- dobrá organizácia a metodika práce
- schopnosť pracovať v tíme
- pozitívny prístup k životu
- ochota neustáleho vzdelávania sa
- vítané sú tvoje skúsenosti s obchodovaním

Spoločnosť Quercus Capital Management, s.r.o. je zmluvným call centrom viacerych zahraničných spoločností. Pre svojich partnerov zabezpečujeme propagačné, marketingové a front office služby a vyhľadávame potenciálnych klientov na Slovensku a v zahraničí. Naši spolupracovníci sú školení profesionáli v komunikácii a propagácii.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quercus Capital Management, s.r.o.
Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Igor Tkáč
E-mail: poslať životopis
ID: 3119404   Dátum zverejnenia: 13.8.2017