Operátor call centra

Quercus CM, s. r. o.

Miesto práce
Budovateľská 34/J, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízie a bonusy (510 € - 1500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi? Vieš argumentovať alebo potrebuješ doladiť? Máš v sebe ducha obchodníka alebo ho chceš objaviť?

• aktívne oslovovanie a komunikácia s klientmi
• získavanie nových klientov z nami poskytnutej databázy
• zisťovanie a analýza potrieb potenciálnych zákazníkov
• poskytovanie informácií o produktoch a činnosti spoločnosti
• dohadovanie stretnutí pre obchodníkov a servisných pracovníkov
• poskytovanie odborného poradenstva klientom
• prezentovanie a podpora prebiehajúcich kampaní spoločnosti
• spolupráca s lídrami v oblasti obchodu

TPP - FIX 510 € - zvyšok je na tebe, ukáž čo vieš
DOH - 3,20 €/hod. - zvyšok je na tebe, ukáž čo vieš

- motivujúce finančné ohodnotenie vo forme bonusov k základnej mzde
- odborné a pravidelné školenie
- budovanie komunikačných a predajných zručností
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- teambuildingové akcie

Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom.

Ak vieš, že táto ponuka je pre Teba, pošli CV.

Ďakujeme vopred za záujem. Ak zaujmeš, budeme Ťa do 7-ich pracovných dní kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikácia je tvoja silná stránka
- si cieľavedomá osobnosť
- máš pozitívny prístup k životu
- máš chuť učiť sa a vzdelávať sa
- chceš neustále napredovať a máš vysoké ambície

Spoločnosť Silva Ventures k.s. je zmluvným call centrom viacerych zahraničných spoločností. Pre svojich partnerov zabezpečujeme propagačné, marketingové a front office služby a vyhľadávame potenciálnych klientov na Slovensku a v zahraničí. Naši spolupracovníci sú školení profesionáli v komunikácii a propagácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2987324  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízie a bonusy (510 € - 1500 €)