Dispečer/Dispečerka MKD s němčinou a maďarštinou

Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. je jedna z největších rakouských dopravních firem s vlastním vozovým parkem. Pro naši pobočku na Praze 5 hledáme vhodné kandidáty na pozici DISPEČER/KA MKD se znalostí němčiny a maďarštiny.

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- znalost maďarštiny + němčiny na komunikativní úrovni podmínkou!
- výborné organizační schopnosti, systematičnost
- odolnost vůči stresu, spolehlivost, časová flexibilita - praxe na podobné pozici vítána
- znalost AETR vítána

Náplň práce:
- efektivní plánování tras kamionů
- komunikace s řidiči v maďarštině
- koordinace svěřených vozidel
- stanovení harmonogramu nasazení a využití vozidel dle AETR
- denní komunikace s centrálou v Rakousku

Nabízíme:
- jistotu a zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost ubytování - příspěvek na ubytování
- moderní pracoviště
- velmi dobré finanční ohodnocení
- stravenky - jazykové kurzy
- nástup možný ihned

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. během náboru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2194727  Dátum zverejnenia: 23.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.