Kompletár pre komisionovanie pneumatík

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta 18, Senec
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Základný plat + možné vysoké odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné kompletovanie
• preberanie tovaru na príjme vrátane kontroly
• nakladanie tovaru na výstupe
• bezchybné prevedenie všetkých prác podľa predpísaných pravidiel
• starostlivosť o pracovné miesto

- práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
- školenia potrebné na vykonávanie práce
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

V prípade Vášho záujmu prosím kontaktujte p. Vikruta Adriána na tel.č. +421903732802 počas pracovných dní v čase od 08.00-17.00.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

1

• Práca v sklade a prax s prácou na retraku je výhodou
• Skúsenosti s montážou pneumatík/diskov sú výhodou
• Oprávnenie na vysokozdvižný vozík je výhodou
• Nemecký jazyk je výhodou
• Flexibilná pracovná doba a ochota pracovať nadčas
• Vodičský preukaz / auto je výhodou

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Augustin Quehenberger, ktorá má zastúpenie 89 pobočiek v 18 krajinách. Quehenberger Logistics SVK a.s. sa zaoberá medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou a skladovou logistikou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Diaľničná cesta
903 01 Senec
ID: 2721197   Dátum zverejnenia: 13.10.2016