Špeditér - disponent / špeditérka - disponentka

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta 18, 903 01 Senec
Termín nástupu
v zmysle dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia medzinárodnej kamiónovej celovozovej dopravy (distribúcia v rámci SK)
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami
- vypracovanie cenových ponúk
- spracovanie prípadov od zadania objednávky po dodanie tovaru podľa dodacej podmienky
- operatívne riešenie vzniknutých situácií
- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv

- práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
- školenia potrebné na vykonávanie práce
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

štruktúrovaný životopis a žiadosť so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na email:
beata.busova@quehenberger.com

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so
zákonom č. 428/2002 Z.z.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie v odbore Doprava a logistika je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v špedičnej alebo dopravnej firme výhodou
- komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť rýchlo a samostatne rozhodovať
- aktívny a zodpovedný prístup k prac. povinnostiam
- zvládanie stresových situácií
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou
- znalosť a ovládanie RAAL, TIMOCOM, SPED je výhodou

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Augustin Quehenberger, ktorá má zastúpenie 89 pobočiek v 18 krajinách. Quehenberger Logistics SVK a.s. sa zaoberá medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou a skladovou logistikou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Diaľničná cesta 18
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Bušová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2399913   Dátum zverejnenia: 6.12.2016