Speditionsmitarbeiter/in - Administration Reifenlogistik

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta 18, Senec, okres Senec
Termín nástupu
15.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Gehalt nach Vereinbarung

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Auftragsabwicklung
• umfassende Kundenbetreuung (AT)
• Reklamationsbearbeitung
• Retourenabwicklung
• Lagerbestandsführung über WMS
• Inventur
• Disposition AT (Vertretung)
• Qualitätsmanagement
• Abrechnung
• Statistiken

- práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
- školenia potrebné na vykonávanie práce
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

Lebenslauf und Stellungsgesuch mit Zustimmung der Verarbeitung von personenbezogener Daten, senden Sie an: [email protected]

Die ausgewählten Bewerber werden kontaktiert und zu einem persönlichen Gespräch eingeladen.
Wir entschuldigen uns im Voraus den Bewerbern die nicht von uns kontaktiert werden, in Übereinstimmung mit dem Gesetz über den personenbezogener Datenschutz werden Ihre persönlichen Daten vernichtet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistik, Reifenlogistik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Erfahrung in Spedition/Logistik
• sehr gutes Deutsch
• sehr gute PC Kenntnisse MS/Office
• Stressresistent
• flexible Arbeitszeiten und Überstundenbereitschaft
• Führerschein/Auto von Vorteil

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1975651  Dátum zverejnenia: 23.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Gehalt nach Vereinbarung