Mäsiari-vykosťovači - Plat: £2000-£3200/mesiac. Nástupy každý týžden počas celého roku. Ponúkame 6 a 12 mesačné kontrakty.

Quattro Recruitment Ltd.

Miesto práce
Norwich, Watton, Hull, Malton, Veľká Británia
IHNEĎ/NÁSTUPY POČAS CELÉHO ROKA, V PRIEMERE 4X ZA MESIAC!!!!
Mzdové podmienky (brutto)
£2000-£3200/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat: £2000-£3200/mesiac
Pracovný čas: 40-60hodín/týždeň (takisto možnosť nadčasov)
Neponúkame krátkodobé kontrakty, táto práca je dlhodobá
28 dní plne platenej dovolenky
Koordinátori s kanceláriou priamo vo fabrike
Pracovný odev
Anglická SIM karta
Asistencia so zariadením bankového účtu
Asistencia s právnymi a administratívnymi dokumentami
Asistencia pri hľadaní si ubytovania
Privítanie a asistencia pri príjazde
Okamžitý nástup
Znalosť anglického jazyka nie je vyžadovaná
Možnosť umiestniť aj skupinky ľudí
Nástup kedykoľvek

S name máte jedinečnú šancu zdokonaliť sa vo svojom odbore, získať zahraničnú prax, naštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, s možnosťou uplatniť sa neskôr na slovenskom či zahraničnom pracovnom trhu.

Na rozdiel od slovenských agentúr máme 11 kancelárií v Anglicku, čím zaručujeme osobnú a kompletnú starostlivosť o všetkých našich klientov.

Quattro nevyberá žiadne poplatky za sprostredkovanie práce, táto práca je na plný úväzok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Závody, kde sa spracúva bravčové mäso.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
Minimálne 1-ročné skúsenosti v mäsiarskom priemysle a schopnosť dobre narábať s nožom. Znalosť s porcovaním stehien alebo spracovaním pliecka (požaduje sa vykostiť 20ks lopatiek /stehien za hodinu).

Je to práca pri páse, ktorá obnáša vykosťovanie lopatky alebo stehien a úpravu konečného produktu. Pred nástupom do práce bude prebiehať vstupný test. Inštruktor zvolí produkt, predvedie kandidátovi úkon a požiada ho, aby ho zopakoval. Na základe vstupného testu inštruktor zhodnotí schopnosti pracovať s nožom. V prípade neúspešného absolvovania vstupného testu sa Vám zamestnávateľ bude snažiť nájsť inú prácu vo fabrike.

Spoločnosť Quattro Recruitmnent ponúka široký rozsah personálnych služieb v priemyselnej, stavebnej, obchodnej a transportnej oblasti a je schopná dodávať dočasných alebo trvalých zamestnancov naprieč celým spektrom disciplín a do všetkých druhov podnikaní.

Ako Britská firma nevyberáme od kandidátov žiadne poplatky za to, že im nájdeme pracovné umiestnenie.

Quattro Recruitment poskytuje vysoko profesionálne služby, ktoré sú zamerané na hľadanie zamestnania pre kandidátov tak, aby odpovedali ich potrebám.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte kontaktovať našich konzultantov SMS-kou na čísle +447584575650 alebo emailom na [email protected] a my sa s Vami skontaktujeme.

Naši pracovníci rozprávajú aj po Slovensky.

S nami máte jedinečnú šancu zdokonaliť sa vo svojom odbore, získať zahraničnú prax a naštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti.

Tešíme sa na spoluprácu!!!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 926361  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: £2000-£3200/mesiac