Obchodník / Broker

Quattro Investment s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie č. 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, 500€ fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

• Aktívne vyhľadávanie nových klientov, akvizičná činnosť
• Mailová a telefonická komunikácia s klientom, prvý kontakt s klientom
• Prezentovanie produktov spoločnosti (portfolio menežment, riadené účty)
• Organizovanie osobných stretnutí s klientom, aktívna účasť na stretnutiach, príprava a tvorba finančných, investičných kalkulácií na základe požiadaviek klienta, potenciálneho klienta
• Starostlivosť o portfólio klientov, poskytovanie odborných rád, poradenstvo v oblasti investovania
• Pravidelné sledovanie vývoja na finančných trhoch

• Pravidelné školenia a tréningy
• Odmeňovanie obchodníkov s najlepšími výsledkami
• Firemné akcie a večierky
• Pravidelné športové a voľno-časové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Čo ti ponúkame:

• Jedinečný systéme vzdelávania, komplexné zaškolenie a získanie profesných a odborných skúsenosti
• Prácu v príjemnom prostredí, v kolektíve inšpirujúcich ľudí
• Motivujúce podmienky pre kariérny rast
• Transparentný provízny systéme s neobmedzenými možnosťami príjmu, rozhodujúcim faktorom je iba tvoj výkon

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo, bankovníctvo, kapitálové trhy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Komunikatívnosť (verbálne zručnosti), pozitívny a aktívny prístup, schopnosť pracovať samostatne
• Výhodou, nie podmienkou je znalosť kapitálového trhu, alebo skúsenosti z bankového, respektíve poistného trhu
• Výhodou, nie podmienkou je znalosť anglického jazyka, alebo maďarského jazyka

Spoločnosť Quattro Investment pôsobí na slovenskom kapitálovom trhu s poslaním ukázať klientom správny smer na najrýchlejšie rastúcom finančnom trhu na svete akým je forexový trh.
ID: 2241199  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, 500€ fix + provízie