Reagujte bez životopisu

Údržbár/ elektrikár

QUAMREX s.r.o.

Miesto práce
Bezručova, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacostatné zamestnanecké výhody upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prácou údržbára/ elektrikára v naše spoločnosti bude:

  • Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu zverenej prevádzky.
  • Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
  • Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
  • Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
  • Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia prevádzky, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (zariadenia na prevádzke, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
  • Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení.
  • Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
  • Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
  • Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
  • Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.                 Vykonávanie drobných stavebných úprav.
  • Pri nástupe do práce je potrebné mať platný preukaz pre prácu v potravinárstve a absolvovať vstupnú prehliadku.

zamestnanecké výhody upresníme na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Počet rokov praxe

1

samostatnosť pri riešení úloh,

zodpovednosť,

spoľahlivosť

flexibilita,

platné oprávnenie pre prácu s elektrickými zariadeniami

Spoločnosť QUAMREX s.r.o.
sa zaoberá odporážaním hovädzieho dobytka a ošípaných a rozvozom mäsa.
Prevádzka: v Hlohovci.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805748  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac