Technik

Quadrant Plastic Composites Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Na Pasienkoch 10, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude tvoja úloha v tíme ?
- obsluha rozsiahlej výrobnej linky na výrobu kompozitových dielov
- nastavenie, obsluha a kontrola jednotlivých častí tejto linky
- bežné opravy, pravidelná údržba a čistenie častí stroja a zariadení
- evidencia a sledovanie rôznych parametrov ako pri výrobnom procese tak pri testovaní nových produktov
- dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP

Čo Ti ponúkame?
Okrem mesačnej mzdy a zaujímavých zamestnaneckých benefitov
- prácu v dobrom kolektíve
- možnosť profesného rastu v ktorom ťa radi podporíme
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Radi by sme Vás informovali, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Ak máš technické myslenie si zodpovedný a pracovitý, nevadí ti práca v nepretržitej prevádzke, si ten koho hľadáme.

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku od roku 2014 so zahraničnou účasťou a zaoberáme sa výrobou plastových kompozitov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na Pasienkoch 10
949 01 Nitra
ID: 1029739   Dátum zverejnenia: 22.11.2016