Reagujte bez životopisu

Projektový manažér(ka)

Quabus s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 000 EUR/mesiac● Prémie, diéty, a odmeny za ukončené stavby ● Nástupný plat bude po zaučení prehodnotený! ● Výkonovo orientované a spravodlivé odmeňovanie jednotlivcov ● Výška nástupného platu sa upresní na osobnom pohovore na základe kvalifikácií a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Riadenie a plánovanie stavieb
● Vybavovanie potrebných povolení na realizáciu stavby, vytýčovanie inžinierskych sietí, rozkopávkové povolenia
● Odovzdanie a prevzatie stavby
● Komunikácia s klientmi a projektantmi
● Koordinovanie dodávateľov a subdodávateľov
● Zabezpečenie výkladky a uskladnenie materiálu, zodpovednosť za prevzatý tovar

● Služobné auto aj na súkromné účely
● Firemný mobilný telefón a notebook
● Prémie, diéty a odmeny za ukončené stavby
● Flexibilný pracovný čas, možnosť občasného homeoffice
● Zábava na firemných akciách a tímových aktivitách
● Osobné a odborné vzdelávanie a školenia - TOP zamestnanci sú pre nás dôležití!
● Možnosť kvalifikačného rastu

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Autodesk AutoCAD - Základy
ArchiCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Vodičský preukaz skupiny B
● Samostatná a zodpovedná práca
● Počítačové znalosti, digitálne zručnosti, interaktívna komunikácia
● Práca s AutoCad alebo ArchiCad výhodou
● Čítanie technických výkresov projektovej dokumentácie
● Spoľahlivosť a lojálnosť
● Technické zmýšľanie
● Organizačné schopnosti
● Ochota učiť sa novým veciam
● Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
● Flexibilita
● Znalosť anglického / nemeckého jazyka výhodou
● Vhodné aj pre absolventov

Pracujte starostlivo, svedomito a ste
spoľahlivý hráč do nášho QUABUS tímu

Zaoberáme sa realizáciou bezvýkopových opráv vonkajších potrubí každého druhu - vodovody, kanalizácie, plynovody, priemyselné potrubia a pod.
Naše portfólio v oblasti bezvýkopových technológií sa nehanbí za dlhoročné skúsenosti, dobré meno a bohaté referencie.
Pre viac informácií k charakteristike bezvýkopových technológií ma neváhajte kontaktovať, prípadne kliknite na: https://www.quabus.at/bereiche/grabenlose-leitungssanierung
Pôsobnosť máme po celom Slovensku, Českej rep. a Rakúsku. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Quabus GmbH.
ID: 4776573  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac