Prijmeme pracovníkov na kontrolu kvality a kompletizáciu dielov

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného tímu v oblasti poskytovania služieb v automobilovom priemysle hľadáme nových kolegov na pozíciu - kontrolór kvality. Tvojou úlohou bude:

- vizuálna kontrola
- montáž komponentov
- rework/oprava dielov

Miesto výkonu práce - Nitra

Odmeny a benefity za tvoju prácu budú :

ZÁKLAD 5,50 EUR/hod +
- 3 mesiace nami poskytované a hradené ubytovanie
- 20% príplatky za nočné
- 50% príplatky za víkendy
- mesačné odmeny za flexibilitu, kvalitu a odpracované hodiny
- polročné odmeny
- pravidelné teambuildingy
- profesionálne zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- ferový prístup (komplexná starostlivosť koordinátorov, včas vyplácané faktúry)
- zázemie stabilnej spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] alebo volajte na doleuvedené číslo.

Ďakujeme za Váš životopis a vážime si Váš záujem. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Technické myslenie
Vysoká miera flexibility
Dobrý zrak a zdravotný stav
Manuálna zručnosť
Precíznosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť

Vlastné auto výhodou

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3153429  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 €