Prijmeme kontrolórov kvality. Možný zárobok 1 000 až 1 600 eur

QSR24h Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Česko, Bratislava, okres Malacky, okres Bánovce nad Bebravou, okres Trnava, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
5,50 Eur/hod. bez ubytovania alebo 5,00 Eur/hod. so zabezpečeným ubytovaním

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie uvedené nižšie sú veľmi dôležité preto čítajte celý inzerát!

Jedná sa o vizuálnu kontrolu, meranie, pulírovanie a mechanické úpravy dielov a súčiastok v automobilovom priemysle.

Miesto výkonu práce je hlavne v BA kraji (Lozorno, Malacky, Devínska Nová Ves) a v Trnave, ale podľa aktuálnych požiadaviek aj v iných regiónoch.

Spolupráca formou živnosti:
5,50 Eur/hod. bez ubytovania.
5,00 Eur/hod. so zabezpečeným ubytovaním
- v prípade zákazky v zahraničí 1,00 Eur/hod. navyše a zabezpečené ubytovanie

Ďalšie benefity:
- pevný príplatok za nočnú 20%
- pevný príplatok za sviatok 50%
- možnosť víkendového príplatku až 50%
- možnosť polročných odmien
- bonus za kvalitu 50 Eur
- bonus za výkon 50 Eur
- bonus za flexibilitu 50 Eur

Ponúkame dlhodobú spoluprácu s potenciálom pre kariérny rast.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] alebo volajte na doleuvedené číslo.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká miera flexibility
Technické myslenie
VEĽMI silná orientácia na detail
Zodpovednosť

VLASTNÉ AUTO A FLEXIBILITA PODMIENKOU!

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2843753  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 Eur/hod. bez ubytovania alebo 5,00 Eur/hod. so zabezpečeným ubytovaním