Kontrolor kvality 135 Kč/hod s ubytováním, 145 Kč/bez ubytování

QSR24h Slovakia s.r.o.

Břeclav, Bratislavský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
145 Kč/hod. + příplatky + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako certifikovaná společnost orientovaná na zabezpečení kvality v automobilovém průmyslu hledáme všestranné pracovníky kontroly a případné opravy jednotlivých komponentů resp. karosérie.

PRÁCE JE NA SMĚNY podle požadavek zákazníka a povahy aktuálního projektu.

Důležitá je vysoká míra flexibility a zodpovědný prístup k práci. Jedná se o vizuální kontrolu, měření a mechanické úpravy dílů a součástek v automobilovém průmyslu.
Upřednostňujeme uchazeče s technickým vzděláním případně se zkušenostmi s kontrolou kvality a opravou komponentů automobilů a jejich karosérií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hodinová odměna je:
135 Kč/hod. se zajištěným ubytovaním nebo
145 Kč/hod bez ubytování

- pevný příplatek za noční 20%
- pevný příplatek za svátek 50%
- pohyblivý příplatek za víkend 0-100%

Nabízíme dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu.

Místo práce je hlavně v Břeclavi a okolí.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: [email protected]

Zasláním svého životopisu dáváte současně souhlas se zpracováním a archivací Vašich osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysoká míra flexibility
Technické myšlení
VELMI silný cit pro detail
Zodpovědnost
Vlastní auto případne vlastní doprava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

QSR24h Slovakia je spoločnosť orientovaná na zabezpečenie kontroly a kvality výrobkov a poskytovanie služieb v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2782873  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 145 Kč/hod. + příplatky + bonusy