Kontrolór kvality 5,50 Eur/hod (Bratislavský kraj)

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 Eur/hod. + príplatky + bonusy (práca na živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako certifikovaná spoločnosť orientovaná na zabezpečenie kvality v automobilovom priemysle hľadáme všestranných pracovníkov kontroly a prípadnej opravy jednotlivých komponentov resp. karosérii.

Práca je fyzicky nenáročná a vhodná pre mužov aj ženy. Jedná sa o vizuálnu kontrolu, meranie a mechanické úpravy dielov a súčiastok v automobilovom priemysle.

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE HLAVNE V BRATISLAVSKOM KRAJI.

Uprednostňujeme uchádzačov s technickým vzdelaním prípadne so skúsenosťami s kontrolou kvality a opravou komponentov automobilov a ich karosérii.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká miera flexibility
Technické myslenie
VEĽMI silná orientácia na detail
Zodpovednosť

VLASTNÉ AUTO A FLEXIBILITA PODMIENKOU!

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409631  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 Eur/hod. + príplatky + bonusy (práca na živnosť)