Betanított minőségellenőr

QSR24h Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Környe, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

* könnyű fizikai álló munka
* autóalkatrészek vizuális, mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
* hibás termékek megmunkálása (pl. zsírozás, radírozás, csiszolás)
* kézi anyagmozgatás, rakodás, munkaterületek tisztán tartása
* kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása
* baleset-, egészségvédelmi, munkaügyi és adott területi előírások betartása
* rábízott egyszerűbb készülékek használata, gépek, berendezések, szerszámok tisztítása
* ellenőrzött alkatrészek helyes dokumentációja

Elvárásaink
* 3 műszak vállalása (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)
* megbízható személyiség
* ápolt, rendezett megjelenés
* kiváló látás és kézügyesség
* jó fizikai kondíció, állóképesség, terhelhetőség
* monotonitás és stressztűrő-képesség
* precizitás

Autóipari tapasztalat, B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előnyt jelent a kiválasztási folyamatnál.

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Autóipar és beszállítói számára nyújt minőség ellenőrzési szolgáltatásokat

A cég címe

Pesti út 1/B
9027 Győr
Magyarország

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 2822103   Dátum zverejnenia: 22.11.2016