Data Analyst - BI Analyst

QPP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• participuje na príprave dát a tvorbe reportov v nástrojoch Qlik Sense, MS SQL
• skúsenosti s používaním platformy a nástrojov SQL Server 2012; pokročilé zručnosti skriptu SQL - písanie / upravovanie / riešenie problémov
• aktualizuje a upravuje existujúce skripty
• spracováva údaje, manipuluje s údajmi
• vykonáva overenie systémových dát
• pracuje s dátami zo SAP/BW/SMART
• upravuje existujúce a vytvára nové KPI
• participuje na IT auditoch
• vyvija nástroj pre auditorov na základe požiadaviek
• skúsenosti s navrhovaním vývoja vizualizácií / dashboardu pre business proces

Štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: personalne@qpp.sk. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
SAP - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

MySQL - pokročilý

- znalosť SQL
- znalosť Qlik Sense
- znalosť SAP

- otvorený a komunikatívny
- schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
- organizačné zručnosti
- analytické a logické myslenie
- dôslednosť, precíznosť, zmysel pre detail
- orientácia na výsledok
- chuť vzdelávať sa
- ochota cestovať (školenia a časť tímu v UK/Londýn)

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

QPP je mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií od roku 2008. Jej kľúčoví ľudia majú mnohoročné skúsenosti a znalosti z profesionálneho pôsobenia v domácom i medzinárodnom prostredí.
Naším poslaním je pomáhať organizáciám pri zvyšovaní efektívnosti a kvality dodávky IT služieb zavedením nových a vylepšením existujúcich procesov a systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QPP a.s.
Svätoplukova 12
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 3154617   Dátum zverejnenia: 8.8.2017