Komplexný účtovník

QPP a.s.

Miesto práce
Svätoplukova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva
- vedenie podvojného účtovníctva v súlade so slovenskou legislatívou
- spracovanie daňových priznaní k DPH
- vyhotovenie riadnej ročnej účtovnej závierky a daňového priznania k dani z príjmov
- komplexné spracovanie a zabezpečovanie mzdového účtovníctva
- komunikácia s daňovým úradom a poisťovňami
- práca v ekonomickom systéme OMEGA

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Fakturácia - Expert
Pokladňa - Expert
OMEGA - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- ekonomické a finančné znalosti
- znalosť účtovných pravidiel a legislatívy
- zmysel pre zodpovednosť a detail
- orientácia na výsledok, proaktívny prístup
- prax v obore minimálne 3-4 rokov
- flexibilita
- samostatnosť
- lojalita, bezúhonnosť

Naša firma sa zameriava na poskytovanie služieb a snaží sa dosiahnuť výnimočné výsledky v dvoch kľúčových oblastiach, ktoré sú spojené so zabezpečením kvality. S pomocou našich špecializovaných oddelení napĺňame potreby zákazníkov v oblasti testovania a ponúkame komplexné poradenské, vývojové a implementačné služby.

Naše oddelenie Advanced IT Services zabezpečuje kvalitu prostredníctvom testingu ako služby a ďalších testingových požiadaviek na rôznych úrovniach seniority a manažmentu našich špecialistov. Pokrývame všetky aspekty testovania softvéru a ponúkame flexibilné a škálovateľné riešenia prispôsobené špecifickým požiadavkám zákazníkov.

V rámci oddelenia CDI - Consultancy, Development and Integrations ponúkame širokú škálu služieb - od konzultačných služieb až po vlastný vývoj a implementáciu softvérových riešení, spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi SW, ako aj s mnohými open-source riešeniami. Zabezpečujeme bezproblémovú integráciu a optimálne výsledky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2688608  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou