Senior tester

QPP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Písanie a spúšťanie integračných, regresných, systémových, resp. UAT testov
- Príprava testovacích dát (znalosť SQL)
- Práca s testovacími nástrojmi HP ALM/QC, Bugzilla, Selenium, JIRA alebo JUnit testy
- Spúšťanie skriptov automatizovaných a/alebo performance testov
- Tvorba testovacích reportov
- Komunikácia so zákazníkom

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické (nie je rozhodujúce)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s testovaním SW riešenia minimálne 1 rok
- skúsenosti s automatizovaným/performance testovaním výhodou
- znalosť/certifikácia ISTQB výhodou
- schopnosť vytvárania SQL selectov

počítačové znalosti:
- SQL - pokročilý
- HP ALM/QC – pokročilý
- HP UFT/HP LoadRunner-výhodou
- ISTQB – výhodou

technické zručnosti:
- rôzne test. nástroje (HP ALM/QC, Bugzilla, Selenium, JMeter, JIRA)
- databázy (MS SQL, Oracle)

- analytické a logické myslenie
- dôslednosť, precíznosť
- orientácia na výsledok
- anglický jazyk – mierne pokročilý

Naša firma sa zameriava na poskytovanie služieb a snaží sa dosiahnuť výnimočné výsledky v dvoch kľúčových oblastiach, ktoré sú spojené so zabezpečením kvality. S pomocou našich špecializovaných oddelení napĺňame potreby zákazníkov v oblasti testovania a ponúkame komplexné poradenské, vývojové a implementačné služby.

Naše oddelenie Advanced IT Services zabezpečuje kvalitu prostredníctvom testingu ako služby a ďalších testingových požiadaviek na rôznych úrovniach seniority a manažmentu našich špecialistov. Pokrývame všetky aspekty testovania softvéru a ponúkame flexibilné a škálovateľné riešenia prispôsobené špecifickým požiadavkám zákazníkov.

V rámci oddelenia CDI - Consultancy, Development and Integrations ponúkame širokú škálu služieb - od konzultačných služieb až po vlastný vývoj a implementáciu softvérových riešení, spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi SW, ako aj s mnohými open-source riešeniami. Zabezpečujeme bezproblémovú integráciu a optimálne výsledky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2544768  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou