SW developer

QPP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyvíja SW aplikácie v Java EE6 ( JSF2, EJB3, JPA2), JBoss Seam a PHP
• participuje na dizajne, implementácií a testovaní SW komponentov
• vyvíja kód v súlade s kvalitou a vývojovými štandardami
• vytvára príslušnú SW dokumentáciu
• dodržuje firemnú metodológiu
• aktívne participuje na zlepšovaní procesov

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.4.2015

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technické znalosti:
• JAVA software development Java EE
• Skúsenosti s aplikačným dizajnom a architektúrou
• Skúsenosti s JSF2, EJB 3.0, JPA2
• skúsenosti s JSF
• Databázy: MS SQL, My SQL, Oracle
Metodologické znalosti:
• SCRUM/RUP
• UML
.NET:
• dobrá znalosť .NET C#, Entity Framework
• dobrá znalosť ASP .NET (tj. javascripty, AJAX)
• dobrá znalosť a praktické skúsenosti s ASP.NET MVC4.0
• znalosť WCF služieb, znalosť WS-* špecifikácie, interoperability s inými technológiami (java) výhodou
• znalosť .NET Winform aplikácie, .NET Windows services výhodou
• znalosť a praktické skúsenosti s Oracle (11.x+), MS SQL (2008+) výhodou
• znalosť produktov DevExpress výhodou
• znalosť MS produktov
• schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
• schopnosť efektívne riadiť tím vývojárov výhodou
Iné:
• SQL - pokročilý
• HP ALM/QC – pokročilý
• HP UFT/HP LoadRunner-výhodou
• ISTQB – výhodou
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• orientácia na výsledok

Naša firma sa zameriava na poskytovanie služieb a snaží sa dosiahnuť výnimočné výsledky v dvoch kľúčových oblastiach, ktoré sú spojené so zabezpečením kvality. S pomocou našich špecializovaných oddelení napĺňame potreby zákazníkov v oblasti testovania a ponúkame komplexné poradenské, vývojové a implementačné služby.

Naše oddelenie Advanced IT Services zabezpečuje kvalitu prostredníctvom testingu ako služby a ďalších testingových požiadaviek na rôznych úrovniach seniority a manažmentu našich špecialistov. Pokrývame všetky aspekty testovania softvéru a ponúkame flexibilné a škálovateľné riešenia prispôsobené špecifickým požiadavkám zákazníkov.

V rámci oddelenia CDI - Consultancy, Development and Integrations ponúkame širokú škálu služieb - od konzultačných služieb až po vlastný vývoj a implementáciu softvérových riešení, spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi SW, ako aj s mnohými open-source riešeniami. Zabezpečujeme bezproblémovú integráciu a optimálne výsledky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2064056  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou