Medicínsky reprezentant pre Bratislavský kraj.

Qpharma s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
02.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najvýznamnejším cieľom je účinná prezentácia a distribúcia prípravkov v uvedenej oblasti v súlade s marketingovou stratégiou a predajnými cieľmi spoločnosti.

Medzi hlavné činnosti a osobnostné rysy medicínskeho reprezentanta patrí:
• Realizácia predajných cieľov.
• Vytváranie dlhodobých vzťahov a pozitívneho vnímania spoločnosti.
• Prezentácia a budovanie povedomia o značkách spol. Qpharma medzi lekárskou a lekárnickou verejnosťou.
• Zabezpečenie účinnej distribúcie v lekárňach.

• Vysoká osobná kultúra.
• Nadšenie pre vec.
• Cieľavedomosť a zodpovednosť.
• Otvorenosť a komunikatívnosť.
• Vzdelanie SŠ a vyššie (výhodou je vzdelanie v oblasti zdravotníctva, farmácie, chémie).
• Organizačné schopnosti.
• Samostatnosť a agilnosť.

Ponúkame
• Prácu v malom kolektíve s dôrazom na osobnú podporu, priateľský a profesionálny prístup.
• Prezentáciu prípravkov vysokej kvality a potvrdenej účinnosti.
• Prezentáciu vybraným lekárom, špecialistom a lekárňam.
• Zázemie skúsenej, stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Štruktúrovaný životopis alebo otázky posielajte na adresu smidmajer@qpharma.cz.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.12.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Qpharma je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť činná na farmaceutickom trhu. Reprezentujeme značky s potvrdenou účinnosťou a vysokou bezpečnosťou, dostupné v mnohých krajinách sveta a vo väčšine európskych krajín.
S ohľadom na ďalší plánovaný rozvoj hľadáme vhodného spolupracovníka na pozíciu medicínsky reprezentant pre Bratislavský kraj.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ot. Ostrčila 1155/18
370 05 České Budějovice
Česká republika

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2580666   Dátum zverejnenia: 25.11.2016