Vývojár developer (Frontend, Android, Java Server)

Papaya POS s.r.o.

Miesto práce
Čaklovská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podla seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie na webových intefaceoch ako backend admin web aplikácia alebo prezentačný web produktu.

Voľná pracovná doba
Zažiť atmosféru startupu

Prosím zasielajte svoje štruktúrované CV (slovensky alebo anglicky) + Jednoduchý list, čo od nového miesta očakávate, čo dokážete ponúknuť a v čom je Váš záujem sa zdokonaľovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnost pracovat v time
Chut ucit sa nove veci
Zmysel pre detail

Papaya POS je inovatívny pokladničný systém dostupný pre zariadenia s Androidom. Jeho hlavnou prednosťou je uľahčovanie každodenných procesov našich klientov - od retailu až po gastro. Beží v Cloude a na mobilných Android zariadeniach; je moderný, rýchly a intuitívny. Papayu rozvíja tím mladých ľudí, ktorí chcú zlepšiť život majiteľom prevádzok nielen na domácom Slovenskom trhu ale aj v zahraničí. Pracujeme s novými technológiami, robíme veľmi zaujímavé veci a chceme byť najlepší. Ponúkame život v modernom office s free zónou, kamarátske prostredie, možnosť sebarealizácie a profesijného rastu. Viac sa dozviete na www.papayapos.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2429188  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podla seniority