Web application developer (.NET)

QICS Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 2, Žilina
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná holandská firma hľadá nového kolegu do produktového centra v Žiline. Budeš navrhovať a vyvíjať rozsiahly cloudový produkt QicsMilestones zameraný na účtovnú sféru a projektový manažment. Zdieľame holandské normy a hodnoty, preto sme féroví a disciplinovaní. Tvoje znalosti a pracovné nasadenie sa určite odrazia aj na mzde. Manažment a kolegovia ťa podporia v odbornom aj osobnom raste.

Náplň práce
- Agilný vývoj softvéru metodikou SCRUM
- Spolupráca pri funkčnom a technickom návrhu
- Vývoj všetkých oblastí produktu v jazyku C#
- Údržba vývojového prostredia a automatizovaných testov
- Regresné testovanie
- Podpora tretej úrovne pre zákazníkov a holandských konzultantov

Pružná pracovná doba
13-ty plat
Extra dovolenka
Príplatok za dosiahnuté certifikáty
Teambuildingové akcie na Slovensku aj v zahraničí (napr. lyžovačky v Alpách)
Moderné vývojové prostredie
Stabilný vývojový cyklus

Životopisy prosím posielajte na adresu m.dodekova@qics.nl. Nástupný termín: možný ihneď, alebo dohodou.

Zaslaním vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. " O ochrane osobných údajov" a v znení neskorších predpisov, pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Microsoft SQL Server - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
JavaScript - základy
HTML - pokročilý

Požadujeme:
- Schopnosť dorozumieť sa v angličtine
- Tímový prístup k práci
- Ochotu vzdelávať sa v nových technológiách
- Skúsenosti s programovaním v oblasti .NET a jazyku C#
- Znalosti SQL (v prostredí MS SQL Server)
- Web technológie: HTTP, JavaScript, AngularJS, HTML, CSS

Successful Dutch software development company focusing on financial, professional services and business intelligence sectors. Currently looking for new colleagues for development subsidiary in Zilina.

Interested, or just wanted to know more? Don’t hesitate to contact us at m.dodekova@qics.nl. For more information visit our website www.qics.nl

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dolné Rudiny 2
010 01 Žilina
ID: 2746938   Dátum zverejnenia: 4.11.2016