Web application developer (.NET)

QICS Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 2, okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná holandská firma hľadá nového kolegu do produktového centra v Žiline. Budeš navrhovať a vyvíjať rozsiahly cloudový produkt QicsMilestones zameraný na účtovnú sféru a projektový manažment. Zdieľame holandské normy a hodnoty, preto sme féroví a disciplinovaní. Tvoje znalosti a pracovné nasadenie sa určite odrazia aj na mzde. Manažment a kolegovia ťa podporia v odbornom aj osobnom raste.

Náplň práce
- Agilný vývoj softvéru metodikou SCRUM
- Spolupráca pri funkčnom a technickom návrhu
- Vývoj všetkých oblastí produktu v jazyku C#
- Údržba vývojového prostredia a automatizovaných testov
- Regresné testovanie
- Podpora tretej úrovne pre zákazníkov a holandských konzultantov

Pružná pracovná doba
13-ty plat
Extra dovolenka
Príplatok za dosiahnuté certifikáty
Teambuildingové akcie na Slovensku aj v zahraničí (napr. lyžovačky v Alpách)
Moderné vývojové prostredie
Stabilný vývojový cyklus

Životopisy prosím posielajte na adresu [email protected]. Nástupný termín: možný ihneď, alebo dohodou.

Zaslaním vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. " O ochrane osobných údajov" a v znení neskorších predpisov, pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Pokročilý

Požadujeme:
- Schopnosť dorozumieť sa v angličtine
- Tímový prístup k práci
- Ochotu vzdelávať sa v nových technológiách
- Skúsenosti s programovaním v oblasti .NET a jazyku C#
- Znalosti SQL (v prostredí MS SQL Server)
- Web technológie: HTTP, JavaScript, AngularJS, HTML, CSS

Holandská firma s medzinárodnou kapacitou poskytujúca svoje služby v rôznch krajinách Európy.

Máte záujem, alebo sa len chcete dozvedieť viac? Neváhajte a kontaktujte nás: [email protected].
Pre viac informácii: www.qics.nl

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2183479  Dátum zverejnenia: 30.8.2016