Reagujte bez životopisu

Fakturant/fakturantka

QEX, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie odberateľských faktúr
Vystavovanie finančných dobropisov a ťarchopisov
Skladová evidencia - evidencia príjmu/výdaju tovaru (materiálu), vystavovanie dodacích listov k vyšlým faktúram
Zabezpečenie odosielania faktúr - poštou/eletronicky
Komunikácia a kooperácia so zamestnancami spoločnosti
Komunikácia s klientami pre potreby vysvetlenia jednotlivých položiek fakturácie
Správa pohľadávok - kontrola úhrad vystavených faktúr, upomienkovanie odberateľov
Spolupráca pri účtovných závierkach v rozsahu pridelenej agendy

Pružný pracovný čas
Osobnostný rozvoj a profesný rast
Vzdelávanie a školenia
Príjemná firemná atmosféra
Teambuildingové aktivity
Káva, čaj, firemné raňajky viac krát do roka

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Znalosť lokálnych účtovných štandardov
Znalosti daňovej legislatívy
Tímová spolupráca
Samostatnosť, zodpovednosť

QEX, a.s. je unikátny v komplexnosti služieb a riešení, ktoré dokáže integrovať. Návrh dizajnu, výroba nábytkových a reklamných prvkov, integrácia digitálnych technológií, inštalácia a profesionálny servis. Spravuje viac než 15 000 zariadení i desiatky komplexných systémov v rámci in-house technického oddelenia. Pôsobí na slovenskom a českom trhu.

Ponúka viac ako 30 ročnú tradíciu a know-how, profesionálny a nadšený tím. QEX, a.s. je úspešný vďaka prozákazníckej orientácií, v zameraní na kvalitu služieb a v snahe prinášať inovácie, ktoré Vás posunú vpred.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4570188  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac