Asistentka - recepčná, dlhodobá brigáda

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie chodu recepcie
• administratívne práce (vyhotovovanie objednávok, evidencia faktúr, pošty, ...)
• starostlivosť o vozový park firmy (servis, umývarka, knihy jázd)
• výpomoc pri organizovaní zamestnaneckých a zákazníckych akcií
• zastupovanie počas dovoleniek

• práca v mladom príjemnom kolektíve
• možnosť využívať zamestnanecký program benefitov
• dlhodobá brigáda s perspektívou prechodu na trvalý pracovný pomer

Prosíme zaslať štruktúrovaný životopis s fotografiou na emailovú adresu: praca@qbsw.sk, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• podmienkou je aktívne šoférovanie v Bratislave (manuál aj automat)
• anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni
• iniciatíva, dochvíľnosť, precíznosť a zodpovednosť
• komunikačné zručnosti
• dobré organizačné schopnosti, ochota k tímovej spolupráci
• systémovosť v práci
• nekonfliktná osobnosť
• flexibilita

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 16. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2

Kontakt

ID: 568961   Dátum zverejnenia: 17.3.2017