Asistentka - recepčná

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie chodu recepcie
• administratívne práce (vyhotovovanie objednávok, evidencia faktúr, pošty, ...)
• starostlivosť o vozový park firmy (servis, umývarka, knihy jázd)
• výpomoc pri organizovaní zamestnaneckých a zákazníckych akcií

• práca v mladom príjemnom kolektíve
• možnosť využívať zamestnanecký program benefitov

Prosíme zaslať štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: praca@qbsw.sk, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• podmienkou je aktívne šoférovanie v Bratislave
• anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni
• iniciatíva, dochvíľnosť, precíznosť a zodpovednosť
• komunikačné zručnosti
• dobré organizačné schopnosti, ochota k tímovej spolupráci
• systémovosť v práci
• nekonfliktná osobnosť
• flexibilita

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 15. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2
ID: 568961   Dátum zverejnenia: 16.11.2016