Sales and Product Manager

QBSW, a.s.

Místo práce
Na Strži 65, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
platové podmínky je možné přizpůsobit schopnostem uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• produktový a obchodní rozvoj našich aplikací beautycash.cz a cafecash.cz
• manažování a rozvíjení vztahů s partnery a partnerskými organizacemi,
• příprava, tvorba, aktualizace produktových a jiných podpůrných pro-sales materiálů,
• monitorování obchodních případů, veřejných zakázek a IT trhu
• podpora rozvoje konkrétního produktového segmentu, marketingové a obchodní aktivity vedoucí ke zlepšování tržního postavení společnosti v daném segmentu,
• sledování relevantní konkurence na trhu a trendů v dané oblasti, aktivní sledování legislativních změn pro danou oblast

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce v dynamickém mladém kolektivu při řešení implementace rozsáhlých informačních systémů pro významné společnosti s použitím nejmodernějších technologií a postupů
• absolvování školení v technologiích využívaných ve společnosti
• možnost získat praktické zkušenosti nad zavedeným softwarovém domě
• propracovaný systém benefitů - sportovní aktivity, celofiremní akce, možnost jazykového vzdělávání apod.

Informace o náboru

Akceptovány budou pouze profesní životopisy zaslané elektronickou formou ve formátu PDF na adresu [email protected].
Na pohovor budou pozváni vybraní uchazeči.
Společnost si vyhrazuje právo neodpovídat na zaslané životopisy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

alespoň jedno z: ekonomika, management, marketing, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme mladého profesionála, který by chtěl nastartovat svou kariéru v dynamicky se rozvíjejícím odvětví softwarových řešení a podílet se na expanzi společnosti QBSW CZECH, s.r.o. v Čechách (dceřiná společnost QBSW, a.s.). Požadujeme:
• znalost IT trhu, přehled v IT technologiích,
• znalost legislativy z oblasti elektronické evidence služeb,
• praktická znalost z oblasti registračních pokladen a účtování tržeb,
• komunikační a prezentační dovednosti,
• analytické a systematické myšlení, důslednost a spolehlivost,
• manažerské a obchodní schopnosti při jednání se zákazníky,
• základní přehled v oblasti obchodního práva a cenotvorby,
• zdravá asertivita, cit pro detail a důslednost, kreativita, flexibilita, schopnost pracovat v časovém stresu, znalost práce s PC, hlavně MS Word, MS Excel, MS Access, MS Powerpoint

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost QBSW, a.s. působí jedenáct let na trhu informačních a telekomunikačních technologií. Specializuje se na tvorbu komplexních řešení v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrace informačních systémů. Její hlavní produktové portfolio tvoří vývoj softwaru na míru, řešení pro finanční management, IT Outsourcing, IT Consulting. Mezi nová řešení a služby, na které se společnost zaměřuje, patří vývoj mobilních aplikací, elektronické aukce, či elektronické průzkumy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2412785  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmínky je možné přizpůsobit schopnostem uchazeče