Administrátor klientskych staníc

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky v závislosti od schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa klientských staníc Windows XP,7,8
• správa klientských staníc Mac OS
• správa sw Microsoft Office
• správa siete, wifi
• správa tlačiarní
• správa hw (inštalácia PC, detekovanie chybných komponentov, výmena)

• práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti

Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu [email protected], meno súboru v štruktúre CV_Priezvisko_Meno.PDF
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.
Pre zjednodušenie procesu žiadame uchádzačov, aby svoj životopis poslali len na jednu zo zverejnených pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• OS Microsoft Windows XP,7,8
• Microsoft Office 2003, 2007, 2013
• Základné znalosti OS UNIX, Linux
• Práca so sieťou, konfigurácia
• Vodičský preukaz skupiny B

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 182190  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky v závislosti od schopností uchádzača.