Oracle Apex Developer

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh, vývoj, ladenie a testovanie
• ETL pomocou PL/SQL, ODI (Oracle Data Integrator), OWB (Oracle Warehouse Builder)
• Transakčných systémov a webových aplikácií implementovaných pomocou PL/SQL Znalosť tvorby aplikácií v Oracle Application Express
Tvorba funkčného designu a technickej dokumentácie

• práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
• úžasná pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome
• prepracovaný systém benefitov - športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod.

Prosíme zaslať štrukturovaný životopis na emailovú adresu: [email protected], vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť programovania a ladenia PL/SQL Oracle verzia 10g a vyššie
Znalosť dátového modelovania, pojmov z oblasti databázového návrhu pre data warehouse a transakčné systémy
Prehľad v technológiách, prípadne znalosti a skúsenosti s nimi
• Oracle Warehouse Builder
• Oracle Data Integrator
• SAP Business Object
• Cognos Reports / Dashboards, ...)
• Oracle Discoverer
• Oracle Application Express

• MS SQL

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1407043  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača