Projektový manažér pre projekty vývoja softvéru

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú prispôsobené schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionála s pracovnými skúsenosťami, ktorý by sa bude podieľať na realizácii a zavádzaní inovatívnych softvérových projektov.

Náplň práce:
• definovanie základných parametrov a cieľov projektu
• vypracovanie plánu realizácie projektu
• návrh organizácie projektu
• koordinácia činností a členov tímu
• kontrola termínov a kvality realizovaných prác
• komunikácia so zákazníkmi a s užívateľmi
• manažment zmien riešenia, manažment úprav špecifických pre daného zákazníka
• manažment technickej komunikácie s partnermi a zákazníkmi riešenia

Úžasná pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti pri štarte nového projektu.
Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, kreativity a schopností.

Prosíme zaslať štrukturovaný životopis na emailovú adresu: [email protected]. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT a/alebo ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti
• odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať v strese
• znalosť práce s PC, hlavne MS Word, MS Excel, MS Powerpoint
• dynamický typ s dravou povahou, ktorý je stabilný v emóciách a v komunikácii
• skúsenosti s riadením kolektívu
• kreativita
• samostatnosť

v ideálnom prípade niektoré z nasledovného:
• znalosť architektúry a komponentov IS
• znalosť programovacích techník a postupov
• znalosť niektorej z metodík projektového riadenia

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1357123  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú prispôsobené schopnostiam uchádzača