JavaScript programátor

QBSW, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• programovanie komponentov informačných systémov s využitím najmodernejších technológií: Návrh a programovanie komponentov frontend-ových časti IS s využitím technológií: Angular JS, JavaScript, JQuery, HTML5, CSS3.

• práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
• možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome
• prepracovaný systém benefitov - športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, v prípade že má relevatné skúsenosti popri štúdiu.
Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu praca@qbsw.sk.
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy. Pre zjednodušenie procesu žiadame uchádzačov, aby svoj životopis poslali len na jednu zo zverejnených pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý
UML - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - pokročilý
XML - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• návrh riešenia na základe konzultácií s analytickým tímom,
• znalosť objektovo orientovaných metodík návrhu a vývoja informačných systémov,
• znalosti a skúsenosti s Angular JS,
• znalosti a skúsenosti s JavaScript,
• znalosti a skúsenosti s HTML, CSS a JavaScript,
• znalosti a skúsenosti s XML, SQL.

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 15. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2
ID: 1331149   Dátum zverejnenia: 12.10.2016