Šéf testovacieho tímu

QBSW, a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Žilina, Brno - město
  • Ponúkaný plat (brutto): platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• riadenie testovacieho tímu
• rozdeľovanie práce jednotlivým zamestnancom oddelenia
• dohliadanie na priebeh prác v rámci oddelenia
• kontrolovanie kvality testerov
• navrhovanie riešenia špecifických problémov oddelenia
• kontroluje dodržiavanie pravidiel
• manuálne testovanie softvérových aplikácií na základe testovacích scenárov
• zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia
• spolupráca s vedúcimi vývojových tímov a programátormi pri odstraňovaní chýb
• navrhovanie a spracovanie testovacích scenárov
• tvorba a spracovanie používateľskej dokumentácie
Iné výhody
• práca v mladom dynamickom kolektíve
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
informatika
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý
• výborná znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
• znalosť jazyka SQL
• skúsenosť s testovaním Web aplikácií výhodou
• znalosti z programovania (Java, Oracle)
• schopnosť rýchleho učenia sa
• logické myslenie
• spoľahlivosť, presnosť, vytrvalosť, flexibilita

Spoločnosť QBSW, a.s. pôsobí štrnásť rokov na trhu informačných a telekomunikačných technológií. Špecializuje sa na tvorbu komplexných riešení v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Jej hlavné produktové portfólio tvoria vývoj softvéru na mieru, riešenia pre finančný manažment, IT Outsourcing, IT Consulting. Medzi nové riešenia a služby, na ktoré sa spoločnosť zameriava, patria vývoj mobilných aplikácií, elektronické aukcie, či elektronické prieskumy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Prosíme zaslať štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: praca@qbsw.sk, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Adresa spoločnosti
QBSW, a.s.
Prievozská 6 Zobraziť na mape
821 09 Bratislava 2
ID: 1274370   Dátum zverejnenia: 1.1.2014
Pozícia: IT tester
Spoločnosť: QBSW, a.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

QBSW, a.s.