Programátor mobilných aplikácií

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, dizajn, programovanie a testovanie mobilných aplikácií pre platformy iOS alebo Android

• práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
• úžasná pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome
• prepracovaný systém benefitov - športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod.

Prosíme zaslať štrukturovaný životopis na emailovú adresu: praca@qbsw.sk.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja informačných systémov
• znalosť programovacieho jazyka JAVA alebo Objective C výhodou
• znalosť HTML a skriptovacieho jazyka JavaScript
• znalosť HTML, CSS, XML, SQL výhodou

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 15. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1134691   Dátum zverejnenia: 19.9.2016