NET Developer

QBE Insurance (Europe) Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Ústredie v Košiciach, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky z budú oznámené vybranému uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na interných projektoch
• development aplikácií v štandartných .NET technológiách(C#, ASP.NET,MS SQL..)

• práca v stabilnej spoločnosti
• možnosť vzdelávať sa a odborne rásť

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami.
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• výborné analytické myslenie
• komunikačné schopnosti sú samozrejmosťou
• logické myslenie
• konštruktívne riešenie problémov
• schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

Sme neživotná poisťovňa so silnou a stabilnou pozíciou na poistnom trhu, člen medzinárodnej poisťovacej a zaisťovacej skupiny QBE Group so sídlom v Austrálii, založenej v r. 1886. Skupina QBE pôsobí v 45 krajinách, patrí do TOP 25 najväčších poisťovacích a zaisťovacích spoločností na svete. QBE na Slovensku získala v r. 2012 1. miesto v kategórií "Poisťovňa priemyslu a podnikateľov" a 2. miesto v kategórií "Poisťovňa vozidiel" v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2012. V roku 2014 sme v rámci ocenenia Fincentrum and Trend Hypotéka 2014 získali 1. miesto v kategórií " Poistenie nehnuteľnosti roka 2014". V roku 2015 sme v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2015 získali 3. miesto v oblasti " poistenia priemyselných a podnikateľských rizík" a 2.miesto v kategórií "Najlepšia poisťovňa vozidiel". Sme dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov a so špeciálnymi poistnými produktmi pre automobilový sektor.
QBE svojim klientom poskytuje stabilitu, záruku a finančnú schopnosť pre vyplácanie škôd, čo potvrdzuje aj hodnotenie A+ spoločnosti Standard & Poor's Insurance Rating.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2152766  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky z budú oznámené vybranému uchádzačovi