Account Manager pre firemných klientov

QBE Insurance (Europe) Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu

pracoviská spoločnosti v Bratislave alebo Nitre alebo Banskej Bystrici, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Nitra
Termín nástupu
1.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových a oslovovanie existujúcich klientov oblasti firemného poistenia s ponukou poistných produktov
• poskytovanie servisu a starostlivosti klientom - poisťovacím maklérom
• identifikovanie potrieb klientov, príprava a prezentácia obchodných ponúk a komplexných riešení poistenia
• ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

• mobilný telefón
• notebook s pripojením na Internet
• služobné vozidlo

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: do 29.8.2014
Štruktúrované životopisy v anglickom a slovenskom jazyku zasielajte výlučne elektronickou poštou e-mailovú adresu [email protected] s uvedením názvu pozície.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Hľadáme servisne orientovaného človeka, ktorý ma chuť sa podieľať na raste spoločnosti prostredníctvom rozvíjania vzťahov s existujúcimi a novými obchodnými partnermi poisťovne. Ponúkame odborné ako aj produktové zaškolenie počas adaptačnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomická, technicka univerzita, príp. právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti neživotného poistenia výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
• schopnosť efektívnej komunikácie s obchodnými partnermi
• príjemné vystupovanie
• schopnosť samostatnej a systematickej práce
• zmysel pre detail a vzťah k číslam
• aktívne vodičské zručnosti a pripravenosť cestovať v rámci SR (najazdených min. 30 tisíc km)
• odolnosť voči stresu je výhodou

Sme neživotná poisťovňa so silnou a stabilnou pozíciou na poistnom trhu, člen medzinárodnej poisťovacej a zaisťovacej skupiny QBE Group so sídlom v Austrálii, založenej v r. 1886. Skupina QBE pôsobí v 45 krajinách, patrí do TOP 25 najväčších poisťovacích a zaisťovacích spoločností na svete. QBE na Slovensku získala v r. 2012 1. miesto v kategórií "Poisťovňa priemyslu a podnikateľov" a 2. miesto v kategórií "Poisťovňa vozidiel" v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2012. V roku 2014 sme v rámci ocenenia Fincentrum and Trend Hypotéka 2014 získali 1. miesto v kategórií " Poistenie nehnuteľnosti roka 2014". V roku 2015 sme v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2015 získali 3. miesto v oblasti " poistenia priemyselných a podnikateľských rizík" a 2.miesto v kategórií "Najlepšia poisťovňa vozidiel". Sme dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov a so špeciálnymi poistnými produktmi pre automobilový sektor.
QBE svojim klientom poskytuje stabilitu, záruku a finančnú schopnosť pre vyplácanie škôd, čo potvrdzuje aj hodnotenie A+ spoločnosti Standard & Poor's Insurance Rating.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1795411  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou