Underwriter pre poistenie podnikateľov

QBE Insurance (Europe) Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových a oslovovanie existujúcich poisťovacích maklérov a obchodných partnerov s ponukou poistných produktov
• poskytovanie servisu a starostlivosti poisťovacím maklérom
• vypracovávanie ponúk a návrhov poistných zmlúv
• upisovanie podnikateľských a priemyselných rizík v oblasti poistenia majetku a zodpovednosti za škodu
• prezentovanie komplexných riešení poistenia

• služobné vozidlo (aj pre súkromné účely)
• mobilný telefón
• notebook s pripojením na Internet

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: do 29.8.2014
Štruktúrované životopisy v anglickom a slovenskom jazyku zasielajte výlučne elektronickou poštou e-mailovú adresu [email protected] s uvedením názvu pozície.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Hľadáme servisne orientovaného človeka, ktorý ma chuť sa podieľať na raste spoločnosti prostredníctvom rozvíjania vzťahov s existujúcimi a novými obchodnými partnermi poisťovne. Ponúkame odborné ako aj produktové zaškolenie počas adaptačnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomická, technicka univerzita, príp. právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti neživotného poistenia výhodou

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
• minimálne 2 ročná prax v oblasti neživotného poistenia výhodou
• vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
• schopnosť efektívnej komunikácie s obchodnými partnermi
• príjemné vystupovanie
• schopnosť samostatnej a systematickej práce
• zmysel pre detail a vzťah k číslam
• aktívne vodičské zručnosti a pripravenosť cestovať v rámci SR (najazdených min. 30 tisíc km)
• odolnosť voči stresu je výhodou

Sme neživotná poisťovňa so silnou a stabilnou pozíciou na poistnom trhu, člen medzinárodnej poisťovacej a zaisťovacej skupiny QBE Group so sídlom v Austrálii, založenej v r. 1886. Skupina QBE pôsobí v 45 krajinách, patrí do TOP 25 najväčších poisťovacích a zaisťovacích spoločností na svete. QBE na Slovensku získala v r. 2012 1. miesto v kategórií "Poisťovňa priemyslu a podnikateľov" a 2. miesto v kategórií "Poisťovňa vozidiel" v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2012. V roku 2014 sme v rámci ocenenia Fincentrum and Trend Hypotéka 2014 získali 1. miesto v kategórií " Poistenie nehnuteľnosti roka 2014". V roku 2015 sme v ankete o najlepšiu poisťovňu roka SIBAF Awards 2015 získali 3. miesto v oblasti " poistenia priemyselných a podnikateľských rizík" a 2.miesto v kategórií "Najlepšia poisťovňa vozidiel". Sme dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov a so špeciálnymi poistnými produktmi pre automobilový sektor.
QBE svojim klientom poskytuje stabilitu, záruku a finančnú schopnosť pre vyplácanie škôd, čo potvrdzuje aj hodnotenie A+ spoločnosti Standard & Poor's Insurance Rating.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1785574  Dátum zverejnenia: 30.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou