Asistent / kontrolor kvality

Q-TEAM CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobní asistence řediteli, kontrola kvality,

Zamestnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu, firemní telefon, školení a další osobní rozvoj.

Informácie o výberovom konaní

Zasílejte prosím své životopisy s fotografií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatnost, časová flexibilita, ochota cestovat, důslednost, chuť pracovat a vydělat si dobré peníze.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Mezinárodní firma působící na Německém, Českém a Slovenském automobilním trhu. Společnost se zabývá kontrolou kvality, rezidentním inženýrstvím, poradenstvím a optimalizačními procesy, logistikou. Sídlo společnosti je v Praze, větší pobočky jsou v Herscheid v Německu a v Bratislavě - Stupavě na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2017851  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou