Verejný zdravotník

PZS, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s tímom lekárov PZS,
- znalosť platnej legislatívy v tejto oblasti,
- analýza práce a pracovného prostredia,
- identifikácia nebezpečenstiev v pracovnom prostredí vrátane návrhu opatrení na ochranu zdravia zamestnancov,
- spolupráca na vypracovávaní prevádzkových poriadkov, a posudkov o riziku
- zabezpečovanie objektivizácie faktorov pracovného prostredia,
- komunikácia s príslušnými úradmi,
- poskytovanie poradenstva zamestnávateľovi najmä pri plánovaní a organizácii práce, technológiách a látkach, ochrane a kladnom ovplyvňovaní zdravia zamestnancov, hygieny, fyziológie a psychológie práce a ergonómii,
- zúčastňovanie sa pri vypracovávaní programov ochrany a podpory zdravia zamestnancov, zlepšovaní pracovných podmienok a na vyhodnocovaní nových zariadení a technológii zo zdravotného hľadiska

- prémie k výplate, podiely na zisku

Prosím posielajte nám životopisy na e-mail: [email protected] alebo na adresu PZS, s.r.o., Partizánska cesta 67, 974 01 Banská Bystrica.
Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu nasledujúci súhlas na spracovania Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:
Súhlasím s tým, aby spoločnosť PZS, s.r.o., so sídlom Partizánska cesta 67, Banská Bystrica, spracovávala moje osobné údaje pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- kreativita
- rozhodnosť
- schopnosť tímovej práce
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- samostatnosť

www.pzsbb.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 939363  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 €