Predavač pyrotechnických výrobkov v OC

PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r. o.

Miesto práce
Pri bitúnku 11, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predavačov pyrotechnických výrobkov do obchodných centier v Košiciach na mesiac december 2015. Preukaz predavača pyrotechnických výrobkov je výhodou, avšak v prípade ak ho uchádzač nevlastní, môže ho získať v rámci jednodňového školenia, o ktorom budeme uchádzača informovať v rámci pohovoru. Ponúkaný plat je 2,00 € / hod. Viac informácií o pracovnej pozícii poskytneme v prípade seriózneho záujmu pri osobnom kontakte.

- 25% zamestnanecká zľava

Viac informácií poskytneme v prípade seriózneho záujmu pri osobnom kontakte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- odolnosť voči stresu,
- schopnosť improvizácie,
- flexibilita,
- logické myslenie.

Spoločnosť PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r. o. vznikla na základe požiadaviek našich náročných klientov, a postupným rozširovaním firmy sa rozširovali aj predmety podnikania v pyrotechnike:
- kompletná realizácia ohňostrojov a ohňostrojných prác, pre rôzne akcie ako súkromné tak aj firemné,
- špeciálne pyrotechnické, trikové efekty, kaskadérske kúsky pre film televíziu, divadlá, hudobné skupiny, módne show a pod.
- predaj zábavnej pyrotechniky.

Už niekoľko rokov sa zaoberáme párty predajom a realizujeme aj rôzne balónové výzdoby či dekorácie na všetky typy osláv, okrem toho ponúkame aj fúkanie balónov héliom. Party predajňu Abraka.sk, ktorú sme otvorili len prednedávnom nájdete v OC Optima v Košiciach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2311530  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac