Absolventská prax - administratívny pracovník, referent

PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r. o.

Miesto práce
Pri bitúnku 11, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok na vykonávanie absolventskej praxe od ÚPSVaR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných absolventov VŠ (min I. stupeň) evidovaných na UPSVaR v Košiciach na absolventskú prax v oblasti administratívnych služieb.
Vašou náplňou práce bude:
- evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie,
- prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov,
- zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb,
- obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka),
- práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r. o. vznikla na základe požiadaviek našich náročných klientov, a postupným rozširovaním firmy sa rozširovali aj predmety podnikania v pyrotechnike:
- kompletná realizácia ohňostrojov a ohňostrojných prác, pre rôzne akcie ako súkromné tak aj firemné,
- špeciálne pyrotechnické, trikové efekty, kaskadérske kúsky pre film televíziu, divadlá, hudobné skupiny, módne show a pod.
- predaj zábavnej pyrotechniky.

Už niekoľko rokov sa zaoberáme párty predajom a realizujeme aj rôzne balónové výzdoby či dekorácie na všetky typy osláv, okrem toho ponúkame aj fúkanie balónov héliom. Party predajňu Abraka.sk, ktorú sme otvorili len prednedávnom nájdete v OC Optima v Košiciach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1875419  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok na vykonávanie absolventskej praxe od ÚPSVaR