Logo PYRONOVA s. r. o.

Senior účtovníčka (účtovník) / Senior Accountant

PYRONOVA s. r. o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, Trnava-Modranka
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 300 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete rozvíjať Vaše znalosti v účtovníctve v stabilnej spoločnosti? Potom je táto pozícia určená práve pre Vás. Hľadáme kolegyňu /kolegu/ do tímu finančného oddelenia.

Vaša náplň práce bude:

  • komplexné vedenie podvojného účtovníctva
  • spracovanie štvrťročných a ročných uzávierok
  • spracovanie daňových priznaní (DPH, DzMV)
  • spolupráca pri spracovaní DzP PO
  • spracovanie štatistických výkazov
  • príprava pravidelných a príležitostných reportov pre vedenie spoločnosti
  • sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia v praxi
  • vyhotovenie podkladov pre bankové inštitúcie, dokumentácia k bankovým zárukám
  • kontrola účtovania odberateľských a dodávateľských faktúr, spolupráca pri odsúhlasovaní a kontrole saldokonta dodávateľov a odberateľov
  • evidencia a účtovanie dlhodobého majetku, kontrola daňových a účtovných odpisov majetku
  • účtovanie interných dokladov
  • účtovanie a sledovanie rozpracovanosti zákazkovej výroby na štvrťročnej báze
  • evidencia, sledovanie, účtovanie poistných udalostí
  • mesačná kontrola, inventarizácia hlavnej knihy
  • elektronická komunikácia s finančnou správou
  • autorizácia platieb v internetbankingu

  • prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti
  • práca v mladom kolektíve a v modernom prostredí
  • možnosť sebarealizácie
  • multisport karta
  • spoločenské aktivity
  • vzdelávacie aktivity (napr. kurzy cudzích jazykov, odborné vzdelávanie)
  • pružný pracovný čas, príležitostný home-office
  • benefity pri narodení dieťaťa, sobáši, kúpe nehnuteľnosti
  • refferal bonus - za sprostredkovanie zamestnanca
  • ročné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva, auditu

Počet rokov praxe

5

  • prax v účtovníctve minimálne 5 rokov
  • znalosť legislatívy (daň z príjmov, DPH, účtovníctvo)
  • ovládanie účtovného softvéru SAP B1 výhodou (nie podmienkou)
  • samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť a ochota spolupracovať

Pyronova s.r.o. vznikla v roku 1992 so zameraním na požiarnu ochranu. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlína Škrabáková
Tel.: +421335555766
E-mail: poslať životopis
ID: 4814482  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac