Projektant Junior - príležitosť aj pre absolventov

PYRONOVA s. r. o.

Miesto práce
Ul Ivana Krasku 31/A, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná možnosť pracovať v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov vo svojom špecifickom odbore. Problematika projektovania u nás v Pyronove je široká a každý s technickým zmýšľaním si tu nájde vhodné uplatnenie.

Práca zahŕňa:
- zbieranie, sumarizáciu a implementáciu technického know-how do projektov spoločnosti
- technická podpora a konzultácie pri realizácii zákaziek
- návrh alternatívnych riešení v spolupráci s technickými špecialistami pre potreby vypracovania cenových ponúk
- zhotovovanie projekčnej časti sprievodnej dokumentácie

- jedinečná profesionálna príležitosť pracovať v zaujímavom odvetví
- možnosť sebarealizácie a využívania najnovších technológií v odbore
- možnosť zúčastňovať sa projektov v rôznych krajinách strednej a východnej Európy
- profesionálny rast pre ambiciózne a flexibilné osobnosti
- prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti
- priateľský prístup kolegov, ktorí radi poradia
- športové a spoločenské akcie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu a splnenia uvedených požiadaviek zasielajte svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a označením o ktorú pozíciu máte záujem, na e­mailovú adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť AutoCAD, schopnosť samostatne pracovať v programe je podmienkou
- schopnosť dohovoriť sa po anglicky a čítať technickú dokumentáciu v angličtine
- analytické a technické myslenie
- schopnosť učiť sa a pracovať samostatne

Pyronova s.r.o. vznikla v roku 1992 so zameraním na požiarnu ochranu. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3106240  Dátum zverejnenia: 19.6.2017