Nákupca

PYRONOVA s. r. o.

PYRONOVA, s.r.o., Ivana Krasku 31/A, 917 05 Trnava - Modranka, okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadáva nových dodávateľov a vyjednáva obchodné podmienoky s dodávateľmi na medzinárodnej úrovni
- koordinuje nákup tovaru, materiálu a služieb, vrátane jeho dovozu a odvozu aj mimo zákaziek, vedie evidenciu,
- vystavuje objednávky, kontroluje obsahovú, vecnú a finančnú správnosť prijatých faktúr,
- priebežne sleduje a vyhodnocuje (porovnáva) cenníky dodávateľov, sleduje vývoj cien jednotlivých komodít na svetových trhoch,
- sleduje požiadavky spolupracovníkov (expedičné príkazy) a zabezpečuje ich realizáciu,
- spolupracuje so skladníkmi,
- participuje pri vykonávaní inventúr materiálu v sklade,
- zabezpečuje prepravu objednaného tovaru a materiálu, dovozných a vývozných zásielok do a zo zahraničia,
- sleduje termíny dodávok materiálu a služieb a následne o nich informuje príslušného projektového manažéra zákazky, alebo ostatných spolupracovníkov,
- vedie evidenciu dodávateľov podľa druhu materiálu, tovaru a služieb a podľa platobných a dodacích podmienok,
- vedie evidenciu reklamácii voči zvereným dodávateľom - podľa pokynov nadriadeného.

jedinečná profesionálna príležitosť pracovať v špecializovanom odbore požiarnej ochrany
práca v mladom kolektíve a v modernom prostredí
odborné rozširovanie vzdelania
prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti
možnosť sebarealizácie
motiviujúce finančné ohodnotenie
možnosť profesionálneho rastu

V prípade záujmu o danú pozíciu a splnenia uvedených požiadaviek zasielajte svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti PYRONOVA s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, TZB - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť
samostatnosť
zodpovednosť
bezúhonnosť
priebojnosť
obchodné skúsenosti
organizačné schopnosti
flexibilita a vysoké pracovné nasadenie, ochota učiť sa nové veci
prax na pozícii Nákupca - výhodou
ovládanie IS HELIOS, Jira, Zimbra - výhodou
ovládanie iného cudzieho jazyka - výhodou

Pyronova s.r.o. vznikla v roku 1992 so zameraním na požiarnu ochranu. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2980132  Dátum zverejnenia: 19.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou