Logo PYRONOVA IS SLOVAKIA s. r. o.

Kontrolór - opravár stabilných hasiacich zariadení - junior

PYRONOVA IS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Ivana Krasku, Trnava-Modranka
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiac+ garantovaný nárast mzdy + mzda aj dohodou v závislosti na skúsenostiach a praxi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma svet požiarnych technológií, chcete sa stať súčasťou medzinárodnej firmy a ste z okolia Trnavy, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Vašou náplňou práce by boli:
• pomocné práce so senior servisným technikom

Tieto práce zahŕňajú:
• záručný a pozáručný servis u našich klientov,
• výkon pravidelných kontrol a opráv SHZ (stabilných hasiacich zariadení)
• spolupráce s ďalšími oddeleniami spoločnosti – projekcia, realizácia

• jedinečnú príležitosť pracovať v špecializovanom odbore požiarnej ochrany,
• prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej stabilnej spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie vrátane ročných bonusov,
• odborné rozširovanie vzdelania
• spoločenské a športové firemné akcie
• mobilný telefón, notebook
• multisport karta, príspevky pri životných udalostiach a iné

Sme schopní Vám zariadiť doplnenie Vašich znalostí o:
• zváračský preukaz,
• oprávnenie podľa elektro vyhlášky,
• oprávnenie na práce vo výškach.
Ak niečo z týchto znalostí už ovládate, je to pre nás aj pre Vás veľká výhoda.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na adresu: [email protected]

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie v odbore elektro výhodou,
• prax v odbore stabilného hasiaceho zariadenia výhodou,
• znalosť čítania technických výkresov a technickej dokumentácie,
• samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, fyzická zdatnosť, ochota cestovať
• vodičský preukaz B (aktívny vodič),
• znalosť práce s inštalatérskými zariadeniami a náradím

PYRONOVA je spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou v požiarnej ochrane stavieb. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany t. j. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. Patríme medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovensku ako aj v ďalších štátoch Európy. Sme silným a férovým zamestnávateľom. Náš tím má chuť a energiu dokázať svetu, že sme najlepší v oblasti požiarnej ochrany. Ak to cítite rovnako, radi Vás privítame v našom tíme.

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlína Škrabáková
Tel.: +421335555766
E-mail: poslať životopis
ID: 4581265  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac