Verejný zdravotník - absolvent verejného zdravotníctva

PYROBOSS, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zamestnanec PRACOVNEJ ZDRAVOTNEJ SLUŽBY Pyroboss s.r.o., Banská Bystrica - dohľad nad pracovným prostredím

flexibilný pracovný čas, k dispozícii mobil, počítač s prenosným internetom, odmena k platu podľa vykonanej práce

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,
vedenie motorového vozidla, prax v odbore

Spoločnosť PYROBOSS, s.r.o., Banská Bystrica sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti PO, BOZP a pracovnej zdravotnej služby (PZS) na území SR. Miesto výkonu práce Banská Bystrica.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 498635  Dátum zverejnenia: 5.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody+odmeny