Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 400 EUR/mesiacFinálna mzda záleží od skúseností uchádzača

Junior Business Consultant (m/f) - pozícia vhodná pre absolventov/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracujeme so širokým spektrom štátnych inštitúcií a predstaviteľmi verejného sektora v EÚ a na Slovensku. Našim cieľom je prinášať overené riešenia na zlepšenie fungovania verejnej správy, zefektívnenie procesov a prispieť tak k zvýšeniu kvality poskytovaných služieb.

Ako vyzerá náš deň?

Naša práca je veľmi dynamická, takže ak Ťa nudí jednotvárnosť a opakovaná činnosť, hľadáme práve Teba. Brainstorming je súčasťou nášho každodenného života, a preto sa riadime heslom “žiadny názor nie je zlý”. Chuť vzdelávať sa, ponoriť sa do témy, ktorá je nová, rýchlo sa zorientovať a priniesť klientovi pridanú hodnotu je tiež kľúčová pre našu dennú prácu. Sme stabilný tím so skúsenými členmi, od ktorých sa môžeš veľa naučiť.

Vzťahy na pracovisku si budujeme aj prostredníctvom teambuildingov, radi si spolu zalyžujeme, splavíme rieku, uvaríme guľáš alebo sa len zabavíme.

Čo bude Tvojou úlohou?

  • Pozrieť sa na procesy našich klientov a pomôcť nám s ich analýzou a optimalizáciu.
  • Podieľať sa na príprave strategických materiálov, zmenách a úpravách návrhov.
  • Identifikovať a riešiť problémy.
  • Z dát pripraviť funkčné a technické požiadavky pre technologické riešenia.
  • Spracovať analýzy, správy a reporty.
  • Spoločne s tímom komunikovať s klientmi.

Čo Ťa naučíme?

  • Komplexne sa pozrieť na problém
  • Prísť s konštruktívnym riešením
  • Procesne rozmýšľať
  • Pracovať s dátami a hľadať v nich zmysel
  • Rozvíjať sa v komunikácii

Do nášho tímu skvelo zapadneš ak máš:

  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v ekonomickej alebo technickej oblasti
  • Anglický jazyk (B2) - využívame ho denne a bez neho to na našich projektoch jednoducho nejde!
  • MS Office Ti je blízky - využívame ho na dennej báze
  • Chuť učiť sa a stále rozširovať svoje znalosti a skúsenosti - ukáž nám, že máš záujem a my Ti dáme možnosti
  • Vieš identifikovať a riešiť problémy
  • Dokážeš sa učiť za pochodu
  • Schopnosť analyticky myslieť a komunikovať svoje myšlienky
  • Schopnosť spolupracovať s ostatnými členmi tímu

Benefity ktoré Ti ponúkame:

  • Intenzívne vzdelávanie
  • Projektový typ práce
  • Zamestnanecké benefity (Wellbeing program, dni voľna navyše, študijné voľno, sick days...)
  • Cafeteria benefitový systém
  • Multisport Karta
  • A iné

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" a vytvor si svoj profil.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre Teba to pravé, no máš vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmeruj k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s Tebou odporúčaným kandidátom, môžeš získať odmenu od 300 do 1 000 EUR, podľa seniority kandidáta: https://www.pwc.com/sk/sk/kariera/prihlaska-referral-bonus.html

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Petrášová
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4803961  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac