Místo práce
Praha, Brno - město
plný úvazek

Asistent Auditora (Praha a Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firma, která je na špici ekonomického pelotonu. Staň se součástí našeho týmu. Při nástupu tě vybavíme iPhonem, notebookem, dobrým platem, super kolektivem a jako dárek dostaneš epesní kolo. Jedeme pilu, tak na nic nečekej a pořádně do toho šlápni :-)

Máš rád/a věci pod kontrolou, ve svých lejstrech chceš mít přehled a láká tě prostředí mezinárodní firmy, kde můžeš ukázat, co v tobě je, a zároveň se naučit něco nového?
Pak hledáme právě tebe!
Získej možnost stát se profesionálem v oblasti auditu a finančního managementu a ještě za to dostávat mzdu. Že je tohle matrix? Čti dál a přesvědčíš se o opaku.

Co budeš dělat?

  • Pracovat na projektech v různě velkých týmech pod vedením zkušenějších kolegů
  • Provádět audit finančních výkazů (prověření dokumentace, kontrola účetních dokladů, inventury aj.)
  • Jako analytik budeš dělat prověrky kontrolního prostředí či ověřovat reporting společnosti
  • Jdeme s dobou, a tak budeš při práci aplikovat nové metody a používat moderní hračičky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké to je pracovat u nás?

Našlapaný start pro tvou kariéru
Hrajeme fér, a tak ti vyložíme karty na stůl. Tak jako všude, i u nás je práce někdy fuška. Ale stojí to za to. Garantujeme ti, že pokud budeš jen trochu chtít, naučíš se v prvním roce u nás víc než za celou vejšku, budeš mít možnost si vyzkoušet různé směry, různé role a vybrat si, co ti sedí nejlépe. Spokojený zaměstnanec koneckonců dělá spokojeného i klienta.

Vejškou vzdělávání končit nemusí
Příležitostí rozvíjet svou odbornost a osobnost u nás budeš mít opravdu mnoho. Stačí, když se budeš rozhlížet kolem sebe a vědět, co chceš. Navíc máš jedinečnou příležitost získat prestižní mezinárodní kvalifikaci ACCA, kterou ti u nás poskytneme. S našimi lektory, kteří jsou nadupaní zkušenostmi a vědomostmi od Auditu až po Zdanění, se zkoušek nemusíš bát.

Myslíme moderně a máme k tomu i ultramoderní výbavu
U nás se snažíme zůstat v obraze, a ideálně být i o krok napřed. Díky inovativnímu přístupu a chytrým technologiím efektivně komunikujeme, automatizujeme některé činnosti a to, co děláme, pak taky podle toho vypadá. Tedy špičkově.

Jsme tak trochu škola života
Práce na projektech pro naše klienty je různorodá. Budeš pracovat všude možně, s různými týmy a u klientů z různých odvětví. Nabízí se tu tak perfektní příležitost najít si oblast, která tě bude nejvíce bavit a ve které se budeš chtít profilovat. Kdo taky ve dvaceti ví, co chce dělat celý život, že?

Před flexibilitou neutíkáme a své zaměstnance si hýčkáme
Poctivá práce musí být vyvážena i dostatečným odpočinkem. V auditu máš proto v prvním roce 5 týdnů dovolené. Co se benefitů týče, u nás si vybereš, co tě baví. Na výběr máš ze služeb od více než 4 200 poskytovatelů. Jakmile se u nás trochu ohřeješ, můžeme ti nabídnout částečný úvazek, práci na mateřské nebo třeba home office. Samozřejmostí je moderní notebook a iPhone, takže pracovat můžeš odkudkoli. Každý jsme ale jiný a každému vyhovuje něco jiného. Jsme proto otevřeni osobnímu přístupu a individuální dohodě.

Nehrajeme si na tým. My tým jsme.
Jsme přátelská banda lidí, kteří jsou různorodí, mají různý background i schopnosti. Jsme spolu denně v kontaktu a dobře nám to šlape. Nečekej vykání, čajové dýchánky nebo tipy na správné nažehlování puků. Nemyslíme ale jen na sebe a snažíme se podpořit i dobrou věc, ať už se jedná o charitu, rovnoprávnost nebo životní prostředí.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké vlastnosti má náš auditor snů?

  • V posledních letech ukončil vysokoškolské vzdělání (Mgr., Ing.), nebo je zrovna v posledním ročníku studia
  • Zajímá se o finance ve větší míře, než je obsah peněženky
  • Dobře ovládá češtinu (slovenštinu) i angličtinu. Aktivní němčina je výhodou
  • Má chuť pracovat na zajímavých projektech v týmu odborníků
  • K věcem přistupuje profesionálně a je otevřený/á různým možnostem
  • Nebojí se otevřít pusu a umí mluvit s lidmi
  • Nechce usnout na vavřínech, ale dál se rozvíjet
  • Umí pracovat s PC (Word, Excel, PowerPoint), ale to už zvládá dnes snad každý, ne?

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Viera Jurická
E-mail: poslat životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3014223  Dátum zverejnenia: 28.4.2017