AP účtovník
(Ref.č.:13813BR)

  • Miesto práce: Karadžičova 2, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím Centra zdieľaných služieb (SSC) hľadáme AP účtovníka, ktorého hlavnou náplňou práce bude poskytovať služby súvisiace s procesom účtovania do interného účtovného systému pre spravované klientske subjekty v regióne strednej a východnej Európy.

Náplň práce
• poskytovanie administratívnej a účtovnej podpory pre klientske subjekty
• spracovávanie prichádzajúcich a odchádzajúcich faktúr a platobných dokladov podľa stanovených postupov a účtovných predpisov
• kontrola, overenie a príprava faktúr na finálne spracovanie
• príprava finančných výkazov a účtovných kníh
• komunikácia so spolupracovníkmi v iných krajinách v anglickom jazyku

Iné výhody

• zaujímavé možnosti kariérneho rozvoja
• možnosť medzinárodnej certifikácie FIA
• výhody práce v jedinečnom prostredí najväčšej poradenskej firmy na svete
• práca v priateľskom prostredí malého tímu
• interné školiace a rozvojové programy podľa individuálnych potrieb zamestnancov
• množstvo spoločenských podujatí (husacina, Spring party, vianočný večierok, Away day a iné)

Požiadavky na zamestnanca

• stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• znalosť základov účtovníctva
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• znalosť MS Excelu na užívateľskej úrovni

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite prosím na tlačidlo "Apply here" a prihláste sa cez náš on-line systém.

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Karadžičova 2
815 32 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Vass
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812690   Dátum zverejnenia: 2.12.2016