Audit Intern - Bratislava
(Ref.č.:12298BR)

  • Miesto práce: Karadžičova 2, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: december 2016
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie auditu hľadáme študentov na platenú stáž. Ponúkame výbornú možnosť počas tejto stáže doplniť svoje akademické znalosti reálnou pracovnou skúsenosťou. Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- tímová práca na konkrétnych projektoch na veľkých auditových klientoch
- príprava podkladov pre skúsenejších kolegov
- práca s databázami a informačnými aplikáciami
- akákoľvek iná administratívna výpomoc

Iné výhody

- možnosť vyskúšať si prácu na oddelení auditu, získať cennú pracovnú skúsenosť v medzinárodnej spoločnosti
- vlastný laptop
- zaujímavé platové ohodnotenie
- pre študentov 2. - 4. ročníka: možnosť spolupráce v ďalších rokoch
- pre študentov 5. ročníka: v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť pokračovať na plný pracovný úväzok po skončení školy

Požiadavky na zamestnanca

- motivovaní študenti 2. - 5. ročníka univerzít (študijný odbor nerozhoduje)
- analytické schopnosti a vzťah k číslam
- aktívna znalosť anglického jazyka a MS Excel sú nutnosťou

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces sa skladá z nasledovných častí:

1.krok: Vyplnenie online aplikácie a online testov (numerický a logický test)
2.krok: Krátke telefonické interview, počas ktorého si preveríme Tvoju angličtinu a motiváciu pre audit
3.krok: Celodenné hodnotiace centrum (skupinová práca a pohovory), na konci ktorého sa dozvieš, či od nás dostávaš pracovnú ponuku

Držíme Ti palce!

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers
Karadžičova 2
815 32 Bratislava

ID: 2730600   Dátum zverejnenia: 14.11.2016