Sales Representative - PwC Academy
(Ref.č.:9684BR)

  • Miesto práce: Karadžičova 2, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akadémia PwC sa zaoberá poskytovaním rôznych odborných, ako aj soft-skills školení, medzi inými i kurzov na získanie medzinárodnej účtovníckej kvalifikácie ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), DipIFR (ACCA kvalifikácia v IFRS), CIMA, CIA, CIPD ako aj štatutárnych a IFRS špecificky pripravených školení.

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého úlohou bude:
• predaj prideleného portfólia produktov a komunikácia s korporátnymi aj individuálnymi klientami,
• dlhodobé rozvíjanie vzťahov a indentifikovanie potrieb u existujúcich klientov,
• plánovanie pridelených produktov a profesijných kvalifikácii pre splnenie obchodného plánu,
• vypracovávanie ponúk šitých na mieru,
• vyhľadavánie a oslovovanie nových potencionálnych klientov,
• spolupráca s ďalšími pobočkami PwC v regióne CEE.

Iné výhody

• práca v medzinárodnom prostredí globálnej firmy s TOP klientmi a v jednej z najväčších vzdelávacích inštitúcií na slovenskom trhu)
• motivujúce platové ohodnotenie (základný plat a variabilná zložka)
• príležitosť na profesionálny rast a vzdelávanie
• príjemný a spolupracujúci tím zameraný na spoločný úspech

Požiadavky na zamestnanca

• otvorená osobnosť so schopnosťou budovať a udržiavať vzťahy,
• príjemné vystupovanie a profesionálna komunikácia,
• schopnosť a záujem počúvať,
• skúsenoť s oslovaním klientov a predajom 1-2 roky,
• dynamická a samostatne mysliaca osobnosť, ktorá je motivovaná na dosahnutie výsledkov,
• záujem o oblasť rozvoja ľudí prostredníctvom školení

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Karadžičova 2
815 32 Bratislava

ID: 2435867   Dátum zverejnenia: 19.9.2016